HEP ERTELENEN İŞYERİ GÜVENLİĞİ


Her zaman yarına ertelenen iş yeri güvenlik tedbirlerinin birçok sebebi yada bahanesi elbette vardır.İşletme giderleri , eski tarz önlemlerin yeterli sanılması , daha ucuzunu bulurum düşüncesi , benim başıma gelmez fikri ve daha sayılamayacak kadar çok bahaneler… Hatta profesyonel desteğin maliyet korkusu! Sizi çok iyi anlıyoruz ve erteleme bahaneniz ne olursa olsun içinizi rahatlacak , işletmenize yük değil destek olacak çözümler için yanınızda yer alıyoruz.

Elektrogen Satıcı Değil,DOSTUNUZDUR...

İşletmenizin güvenliğini sağlamak için çalışır ve her zaman çözüm ortağınız hatta dostunuz oluruz.Biliriz ki bize emanet ettiğiniz şey mal değil emeğinizdir.

ÜCRETSİZ RİSK ANALİZİ NEDİR ?

Dostluğumuzun başlangıcı , ilk tanışma yada adına ne derseniz! İlk görüşmemiz de işletmenizin keşfini yaparak olası risklere karşı ne tür eksiklerin olduğunu ve nasıl tedbirler alınması gerektiğini uzman ekip arkdaşımız size aktarır.

inegol-kamera-alarm

KİM BENİM İŞLETMEME GİREBİLİR ! ?

Evet! Kim işletmenize girebilir gecenin bir vakti,zifiri karanlık ve kapılar kilitliyken? Üstelik siz orda değilken kim girebilir?
Elektrogen , o münasebetsizin kim olduğunu öğrenmeniz için çözüm ortağınız ve dostunuz olur!
Güvenlik klişe laflarla,geçiştirmekle ve bahane üretmekle göz ardı edilemez.Biz emeğinizi korur ve güvenceye alırız.Erteleyerek riskleri göz ardı etmek işletmenize vereceğiniz en büyük zarar olacaktır.

alarm-bursa

DOĞRU ANALİZ VE DOĞRU SORULARLA EKSİKLERİNİZİ DORĞU CEVAPLAYALIM...

Çalışan bir sisteminiz var.Hem de kamera sistemi.Daha ne olsun! Peki sisteminiz gerçekten çalışıyor mu ? Elektrik Kesintilerinde durum nedir ? Sabah işe gelince mi haberiniz olacak emeğinizin başına gelenlerden? Sahi kameralarınız gece hırsızların en sevdiği zifiri karanlıkta ne yapıyor ?