kurumsal müşterimiz olun

elektrogen kurumsal

KAZANÇLI ÇIKIN

Kurum ve şirketlerin günümüzde artan ve karmaşık hale gelen elektronik iletişim , güvenlik , bilişim gibi bir çok ihtiyacını daha yönetilebilir hale getirmek , ayrıca tüm elektronik teknoloji ihtiyaçlarını tek çatı altında çözüme kavuşturarak zamandan kazanmanızı sağlayarak çözüm ortağınız oluyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

AHD | IP | HD-TVI | HD-CVI

Güvenlik kameralarında ihtiyacınız olan tüm sistemlerle hizmet vermekteyiz.Ahd ve Ip güvenlik kameraları ve kayıt cihazları,ayrıca bu sistemlerin kurulumu , devreye alınması , gerekli tüm ekipmanlar bünyemizde mevcuttur.

inegöl-hirsiz-alarm

hırsız alarm sistemleri

BURSA'DA HIRSIZ ALARM ÇÖZÜMLERİNİN PROFESYONEL ADRESİYİZ

HIKVISION

ARTAN GÜVENLİK İHTİYAÇLARINIZDA OLMAZSA OLMAZ HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİDİR.AJAX,HIKVISON,TEKNİM MARKALARIYLA HER BÜTÇEYE UYGUN , HER İHTİYACA CEVAP VEREN ALARM SİSTEMLERİMİZLE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAK İÇİN BEKLİYORUZ.

yangın alarm sistemleri

YERLİ ÜRETİM SİSTEMLER

Bursa sanayisinde olmazsa olmaz yangın alarm sistemleriyle üretim , mağaza ve diğer tüm alanlarınızda geri dönüşü olmayan zararların önüne geçmek için profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

Yerli üretim ve hata payına izin vemeyen planlamalarle yangın durumlarında erken müdaheleyi mümkün hale getiriyoruz.

inegol-yangin-alarmi

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ ,  YÜZ TANIMA , KARTLI GEÇİŞ , PARMAK OKUMA  GİBİ ÇÖZÜMLERİ İÇİNDE BARINDIRAN SİSTEMLERİMİZLE , BARİYER, TURNİKE , OTOMATİK KAPI KONTROLLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

yuz-tanima-sistemi

YÜZ TANIMA

parmak-izi-bursa

PARMAK TANIMA

Teenage Dreamer

turnike-sistemi-bursa

TURNİKE SİSTEMİ

Young Hipster